قیمت لاستیک انواع کامیون

قیمت روز لاستیک کامیون، اتوبوس، تریلر و کشنده

_روز_لاستیک_تیوبلس_کامیون_۳۱۵۸۰۲۲۵.png

همه ما به خودرو های بزرگ و حامل بار و جابه جا کننده های سرمایه های مالی انسانی کامیون میگوئيم!
اما کامیون نام همه آنها نیست. کامیون، تریلر، نفت کش، خودروهای حامل میعانات، کامیون های حامل سیالات، کامیون های مخزن دار جهت جابه‌جائی شیر و فروکتز و … ، ترانزیت ها، کامیون های جابه‌جا کننده کانتینر، تریلر های معادن، کامیونت‌ها، و حتی اتوبوس و بسیاری از این دست خودرو ها را میتوان در زبان عامیانه کامیون نامید.

این خودرو های سنگین که شریان اقتصادی کشور را در دست دارند، گران و یا ارزان شدن قطعات و لوازم مصرفی‌شان ارتباط مستقیمی با گران تر و یا ارزان تر شدن کالاهائی که ما شهروندان خریداری می‌کنیم دارد.

قیمت لاستیک کامیون در سال ۱۳۹۷ هجری شمسی نوسان زیادی را ترجه کرد که برای برخی از سایزهای لاستیک کامیونهای مختلف که در بالا اشاره شد، حتی رشد قیمت لاستیک کامیون تا ۵ برابر قیمت مشابه در سال ۱۳۹۶ هم رسید که به گفته بسیاری از کارشناسان نتیجه سودجوئي دلالان و مافیای صنعت لاستیک کامیون و لاستیک سنگین در کشور بود .

امروزه با وجود ثبات نسبی در بازار لاستیک کامیون و به خصوص مشهور ترین سایز لاستیک مورد استفاده برای کامیون یعنی لاستیک ۱۲/۲۴ کامیون، همچنان شاهد نوسان قیمت این لاستیک با تغییر پارامتر‌هائي همچون قیمت روز دلار و قیمت حمل و نقل و شرایط واردات و تاثیر منف قاچاق کالا هستیم.
قیمت روز لاستیک کامیون در شهر‌ها و استان های مختلف ایران نیز با یکدیگر متفاوت است.
همچنین دولت در زمینه حمایت از صنایع حمل و نقل سنگین کشور و کامیونداران محترم سراسر کشور اقداماتی از قبیل عرضه لاستیک کامیون به نرخ مصوب دولتی نموده است که این امر توانسته تا حد زیادی از افزایش چشمگیر قیمت روز لاستیک کامیون جلوگیری کند، اما همچنان راه ادامه دارد.

 

_روز_لاستیک_بنز_مایلر_لاستیک_کامیون_۹۱۱.png

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان مفتخر است که تایر مناسب انواع کامیون، تریلی، کشنده، نفت کش، اتوبوس و …، را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در میان تمامی برندهای معتبر جهانی در سراسر ایران در اختیار مصرفکنندگان محترم قرار دهد.

 

 

_روز_لاستیک_نفت_کش_لاستیک_سنگین_۳۸۵۶۵۲۲۵.png

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان
عرضه کننده لاستیک انواع کامیون و خودرو های سنگین و سبک شهری و برون شهری
قیمت روز لاستیک کامیون
www.BazarLastik.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *