لاستیک مناسب خودروهای امدادی

آمبولانس
وسیله نقلیه‌ی بزرگی است که بیماران و مجروحان ناشی از حوادث و یا اتفاقات از پیش تعیین نشده را از نقطه‌‌ی بروز اتفاق به مراکز درمانی مجهز منتقل میکند. و در طول این انتقال توسط پارامدیک اقدامات اولیه پزشکی را دریافت میکند.

آمبولانس در حوادث رانندگی بسیار کارامد است، وسایل و تجهیزاتی دارد که در هنگام جابه‌}ایی مجروح تا رسیدن به مراکز درمانی، مجروح و آسیب دیده احیا شود.
معمولاً رنگ آمبولانس سفید است و نشانه های زرد و قرمز رنگ بر روی بنده آن نصب شده است، همچین ستاره حیات و نشان پزشکی جهانی نیز بر جولوی آمبولانس درج گشته است.

 

_لاستیک_امبولانس_بنز_هایس.png

 

خودرو‌های آتش نشانی
امروزه برای عملیات‌های  اتفاع حریق، نجات، خدمات امدادی و ایمنی، دامنه وسیعی از خودرو‌های امدادی مورد استفاده قرار میگیرند.، کامیون آتش نشانی، یکی از پر مصرف ترین و مشهور ترین این خودرو‌ها است. خودرو‌های آتش نشانی به بخش های زیر تقسیم میشوند:
۱. خودرو های سبک شامل سواری‌‌های ستادی، استیشن، موتور سیکلت، ون و وانت آتش نشانی
۲. خودروهای نیمه سنگین و سنگین شامل کامیون‌‌های دو محور، سه محور، تریلرهای سه محور به بالا …

خودروهای آتش نشانی در تمامی موارد ذکر شده در بالا، به نحوی طراحی و ساخته شده‌اند تمامی ادوات مخصوص آتش نشان و مدیریت بحران را درون خود به صورت آماده به استفاده، در نظر دارند. خودروهای آتش نشانی قابلیت حمل حجم زیادی از آب، کف و مواد ضد حریق را دارند، خودروهایی برای حمل نردبال های بلند هستند. نردبان‌های آتش نشانی میتوانند حتی در بادی با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت نیز به کار خود ادامه دهند. از خودرو های سریع و با علائم اخطاری برای خودرو های آتش نشانی استفاده میشود.

 

_خودرو_اتش_نشانی.png

 

خودروهای امنیتی و پلیس
برای حفظ امنیت در سطح جامعه، خودروهای پلیس با کارایی‌های مختلف در خدمت این یگان مهم قرار دارد. از خودروهای بنز پر سرعت شهری تا کامیون‌های بزرگ امدادی و نظامی نوپو!
خودروهای حفاظتی و مخصوص نیروهای نظامی و پلیس دارای نشانه‌ها و علائم آشنا برای هریک ازما میباشند.
این خودروها دارای بالاترین سیستم های امنیتی و بیشترین میزان آمادگی برای عملیات‌های مختلف هستند.

 

_ضد_گلوله_پلیس.png

 

لاستیک مناسب خودروهای امدادی

با توجه به مطالب فوق و اهمیت خودروهای امدادی برای حفظ جان، حفظ امنیت و جولوگیری از خسارات جانی و مالی، عملکرد دقیق و بی نقص این خودروها یکی از مهم ترین نکات میباشد.
لاستیک مخصوص هریک از خودروهای امدادی از جمله آمبولانس، آتش نشانی و پلیس، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. کوچکترین نقص و اتفاق ساده، حتی یک پنچری ساده میتواند منجر به خطرات جبران ناپذیری در طول عملیات امدادی شود.
ازین رو در کشورهای پیشرفته برای تمامی خودرو‌های امدادی از تایر ران فلت یا ضد پنچری استفاده میشود.
در کشور ما نیز این روند در حال انجام است.

مقاومت بالای لاستیک خودرو های امدادی، طول عمر بالا، دوام بالا در شرایط مختلف جغرافیایی و آب و هوایی از جمله نکات مهم انتخاب لاستیک برای خودرو‌های امدادی به شمار می‌آید.
وب سایت بازار لاستیک، آماده ارائه مشاوره به سازمان‌ها و ارگان‌‌های مختلف، به جهت انتخاب و خرید لاستیک مناسب هر یک از خودرو‌های امدادی از جمله، آمبولانس، آتش نشانی و خودروهای پلیس، میباشد. با ما تماس بگیری: ۰۲۱۳۳۵۳۰۴۸۲ و ۰۲۱۳۳۹۷۷۰۴۹

بازار لاستیک ایرانیان
www.BazarLastik.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *